Aijaijai! Mun hartiat on niin jumissa nyt että pääkin on kipeä 🙁
Yritin tossa venytellä äsken ja voin kertoa että kun laitan leuan rintaan niin vetää varpaista asti 😀 Pitäisi päästä hierojalle, lähetin äsken viestiä meidän omalle (ladyline) hierojalle jos hän pystyisi hieromaan jopa tänään, katotaan kuinka käy!
Eilen jumppasin ainoastaan aamulla Spinning+Body tunnit, käytiin katsomassa Sportin voitokas peli, pelistä ystävän tupareihin käymään, jonka jälkeen haettiin ruokaa, karkkia ja tultiin kotiin! Jotain ihan ennenkuulumatonta tapahtui, nimittäin aamulla kun heräsin melkein koko karkkipussi oli ihan ennallaan, siis yhtä täynnä kun silloin kun sen ostin 🙂 hahah!
Mulla on tänään yksi tuuraus; Body Step tunti klo 17.30 ja jos mahdun mukaan jatkan vielä Body Combattiin tunnin jälkeen, ELLEI hierojalta löydy aikaa avata mun hartioita niin että veri lähtis taas kiertämään!
Käytän aina välillä Revlonin Nutri Color Creme hoitoainetta joka kirkastaa hiusten väriä värjäysten välissä, lisäksi tuote tekee hiuksista tosi pehmeät ja kiiltävät vain 3 minuutin vaikutusajalla —>
Tällä hetkellä mulla on aika tumma väri kuten ylemmästä kuvasta huomaa, käytän sävyä 411 kastanja. Värivaihtoehtoja löytyy blondista mustaan! Suosittelen 🙂



